Van Gendt Bookauctions

Van Gendt Bookauctions
Weesperstraat 110
nl
1112 Diemen
Tel.: 020 6230343
Fax.: 020 6243447
info@deeland.nl

Veilinghuis De Eland De Zon Loth Gijselman en Van Gendt Book Auctions houdt 5 keer per jaar avondveilingen van Kunst, Antiek en Inboedels uit nalatenschappen, particuliere collecties en faillissementen.
In deze veilingen vindt u o.a. antiek meubilair, oosterse en handgeknoopte tapijten, goud, zilver en familiejuwelen, schilderijen, aquarellen uit de 16e t/m 20e eeuw, grafiek en drukwerken, kristal, porselein, klokken, kroonluchters, Etnografica, Art Deco, muziekinstrumenten, bodemvondsten, speelgoed, serviezen, wijnen, bronzen sculpturen, Oranje curiosa, e.a., de Gevonden Voorwerpen van Luchthaven Schiphol, Politie Amsterdam-Amstelland, waaronder juwelen, en audio-visuele apparatuur.

Bildnachweis: